Market

Produkty naszej społeczności

Wiola Kowalska

Cześć,na co dzień jestem mamą, żoną i przewodnikiem do lepszego zdrowia i samopoczucia – mój zawód Naturopata. Kilka lat temu wyruszyłam w podróż pt: medycyna naturalna. Mocno ukochałam sobie Naturalne sposoby wspierania organizmu i zioła. Idąc tą drogą otworzyłam gabinet terapii naturalnych, który nazwałam CUDaWiolki.

CUD jak ciało, umysł i duch. I o tyle o ile na studiach było wiele dla ciała i umysłu to brakowało mi tego trzeciego elementu – ducha. Wewnętrznie czułam, że to ważny i nie odłączny element, brakowało mi rozwoju w tym kierunku. Do momentu aż poznałam Dorotę. I wtedy się zaczęło… Odnalazłam siebie w sobie. Zyskałam dużo więcej zrozumienia i akceptacji do siebie i całego świata wokół. Z dnia na dzień jest we mnie coraz więcej spokoju i coraz bardziej wypełniam się miłością. Jeszcze mocniej pokochałam lustra, które dziś nie tylko służą mi do przeglądania się ale też są drogowskazem do życia w szczęściu, zdrowiu i bogactwie. Za co jestem ogromnie wdzięczna!

Pracuję stacjonarnie i online, podchodzę indywidualnie i holistycznie do każdej osoby w oparciu o fizykę kwantową, medycynę naturalną,chińską i ajurwedę. Pomagam ludziom polepszyć ich zdrowie i poprawić samopoczucie. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia to Jestem. Zapraszam PoCUDujemy razem.

Produkty