Market

Produkty naszej społeczności

Katarzyna Gawron

Co dają mi warsztaty ? tak dużo, że nie wiem od czego zacząć. Przede wszystkim spokój, pewność siebie. Przestałam się miotać i co chwilę podążać za kimś innym, kto powie mi jak żyć. Chyba najważniejsze dla mnie to odpuszczenie sobie. Gdzieś znikło poczucie winy, które było tak mocne we mnie. Jestem tym kim jestem. Jestem idealna pod każdym względem i popełniam idealne błędy😊 i jest mi z tym dobrze, nie biczuję się z tego powodu. To zasługa narzędzi, warsztatów u Doroty. Dzięki wielkie że jesteś moim przewodnikiem w podróży😊 oczywiście czasem jest lepiej, czasem gorzej, ale wtedy stosuję narzędzia i one dają mi siłę, miłość i zrozumienie. Teraz wiem dlaczego, dlatego nie walczę z tym, tylko akceptuję. Przede mną pewnie jeszcze długa droga, ale ja już wiem jak nią podążać😊 Świadomość, że wahadło zawsze zawraca daje mi poczucie bezpieczeństwa.
Dzięki warsztatom zyskuje również moja rodzina, bo staram się nie wtrącać do wszystkiego😊 Zdarza się jeszcze, że wciskam swoje rady, ale zaraz łapię się na tym. To ich życie, ich decyzje i ich odpowiedzialność. Dzisiaj więcej słucham i milczę.
Zawodowo zajmuję się doradztwem finansowym w związku z tym bardzo lubię wszystkim doradzać 😊 Dzisiaj dzięki wiedzy jaką zdobywam na warsztatach, doradzanie staram się praktykować tylko na płaszczyźnie zawodowej. Tu pomagam moim klientom zrozumieć świat finansów. Klient spotykając się ze mną, spotyka się w jednym miejscu i w jednym czasie ze wszystkimi bankami. Dzięki temu klienci oszczędzają czas. Specjalizuję się w finansowaniu nieruchomości. Pomagam spełniać marzenia o własnym domu lub siedzibie firmy.
Zapraszam do kontaktu każdego kto planuje zaciągnąć kredyt w banku za zakup nieruchomości lub na rozwój firmy, ale również te osoby, które mają kredyty i chciałaby sprawdzić czy warunki ich umów są optymalne. Chętnie spotkam się i porozmawiam. Może będę mogła pomóc😊

www.katarzynagawron.pl

Produkty